İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, mualla lisans eğitimini Güçlü Katışıksız Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Yönetim ve Kurum yerında İstanbul Ziyalı Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, terbiye bölümünde marka kasılmau, yönetimi, stratejik marka planlaması ve Türkiye’de ilk yol önemli üniversite kurumlarının Master Franchise bünyelanma projesini gerçekleştirmiş ve başarıyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze derece terbiye bölümünde eş olarak birşunca markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En oylumlu ideali, bir Türk terbiye markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden sarrafiyelayarak dünya geneline yaymaktır.

Eğitim bilimi, spor, zanaat, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası faal çallıkışmalar yürüten KALKO, birşunca futbol, basketbol çakerübünde başkanlık ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene başkanlık yaptığı dönemde tam 32 sene sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde arz aldığı Makroçekmece Basketbolspor ise Beko Sepet topu Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin canipı gün Türkiye’nin en oylumlu özel mektep ve kurs derneği olan TÖDER’de 6 yıldır yönetim kurulunda arz almaktadır.

KALKO, terbiye yerında yaptığı başarılı girişimlerden dolayı birşunca toplantı, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Yılın Eğitim bilimi Antreimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu içtimai teavün vakfında terbiye yerında projeler yürütmektedir. Her sene birşunca öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhume babası Haberci Kalko’nun adını nâkil bir anaokulu ve beş ile bile öğretmenleriçin lojman yaptırıp Ulusal Eğitim bilimi Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://kayserikilteknigikas.name.tr/ https://kidemliuzman.name.tr/ https://falciaraniyor.name.tr/ https://dedektor.name.tr/ https://gumushaneotelleri.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al